Instagram Keşfetim Kadın Fotoğrafı Doldu

Normalde hep arabalar, futbol, teknoloji ile ilgili şeyler çıkarken belki bir aydır bunların yanında açık giyimli kadın fotoğrafları çıkıyor. Hiç kimseyi aratmadım beğenmedim kaydetmedim neden olduğunu anlamadım. İlgilenmiyorum demekten yoruldum ama hiçbir işe yaramıyor gibi görünüyor. Bunları görmemem için öneriniz var mı? Teşekkürler.

Instagram'ın ortamı artık bu oldu. Senin ilgin olmasa da genel olarak trend olan içerikler var ise onları önüne getiriyor. Ben keşfet bölümüne girmiyorum. Zaten kendi ana sayfamda da 2 arkadaş gönderisi 1 reklam çıkıyor mehter takımı gibi sürekli reklam reklam reklam. Ben de yeter artık dedim. Günde 1-2 kez açıyorum. Onda da bayılıp çıkıyorum. Çünkü her şey birbirinin aynı artık.

Beğenmediklerine ilgilenmiyorum deyip görmek istediğin içeriklere de kalp bırak. Yine kesin çözülmez ama belki biraz daha normalleşir. Bende çok fazla tenis çıkıyor mesela hoşuma gidenlere kalp bıraktığım için.
  • himmet dayi  (10.07.22 08:44:36)
Bu fotoğrafların altına alakalı alakasız en çok aratılan hashtag'leri yazıyorlar destan gibi. Yani kadın fotolarının altındaki hashtag destanının içinde Senin ilgi alanından yaptığın bir veya birkaç tag varsa hop bunun ilgi alanı diyip onları çıkarıyor. Aç bak kadın fotosunun altında #football #soccer #cars #bmw falan gibi salak salak tag'ler vardır.

  • kibritsuyu  (10.07.22 18:46:03)