[]

şu ilacı yurtdışında nerde ve nasıl bulabilirim?

bir ailenin çocuğuna lazımmış ailenin hiç bir fikri yok saf bir aile, almanya'da tanıdıklarına sordurmuşlar o da 7bin lira demiş fiyatına.

netten baktım 140$ ile 250$ arasında fiyatlar gördüm başta ama detaylı bakınca 490$'da var 28$ olanlar da. kafam çok karıştı hata da yapmak istemiyorum.

aramızda eczacı, doktor ya da yurtdışında yaşayan varsa fiyatlarına nerden nasıl bakacaklarını bilenler yardımcı olursa çok mutlu olurum.

tam adı : guanfacine extended release 1 mg 100 tablet

 
Türk eczacılar birliğinin, büyük şehirlerde şubeleri var. İstanbul'daki Çapa'nın tam karşısında. Reçetenizle otaya gider bedelini öderseniz makul bir süre içinde getirtiyorlar.,
Ayrıca aynı hizmeti internet sitelerinden de veriyorlar ve internet sitelerinde ilaçların yurtdışı fiyatları var olarak biliyorum. Emin değilim. Bir bakmanızda fayda var.

www.teb.org.tr
  • Mirket  (08.07.22 23:24:12 ~ 23:28:30) 
amerikada recetesiz vermiyorlar bu ilaci. Mirketin dedigi gibi teb araciligi ile yurt disindan istemelisiniz.


  • oscar  (09.07.22 04:08:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.