airpods vs airpods pro

çok fazla podcast ve müzik dinliyorum. hangisini önerirsiniz? ses kalitesi açısından fark var mı? earpods ile ses kalitesi açısından fark var mı? şarjı yeterli oluyor mu?

Şarjı ikisinin de yeterli ama elbette pro’nun ses kalitesi daha iyi (müzikte). Podcast’te fark etmez.

  • orient blue  (08.07.22 22:26:40)
kesin pro ama 2 çıkacak diyorlar, acele yoksa şu eylül tanıtımını bi bekleyin derim.

çok önemli değilse pro alın geçin, ikisini de kullandım ben bariz pro. tek dezavantajı spor yaparken terleyince oynuyor. airpods’da o olmuyordu.
  • hayati cozemeyen adam  (08.07.22 22:33:44)
Airpods 2 kullanıyorum, önceki versiyonları bilmiyorum ama ses kalitesi beklentimin çok üstünde diyebilirim. "Noise cancelling" özelliği de. Belki daha uzun şarj süresi için Pro 2 beklenebilir aceleniz yoksa.

  • dreamnesiac  (08.07.22 23:10:06)
Ben de 2 kullanıyorum. Ses kalitesi güzel ama şahsen çok memnun değilim. Noise cancelling olmadığı için ya sessiz ortamda başkası duymasın diye sesi kısmak zorunda kalıyorum ya da metroya falan bindiğimde dış gürültüden müziği duyamıyorum. O yüzden denememiş olsam da pro öneririm. 2 çıkacaksa 2'yi bekle.

Bende bir de Sennheiser over-ear kulaklık var. Onda ANC var mesela. Bangır bangır müzik dinliyorum. Kütüphane sessizliğinde bile yanımdaki kişi hiç ses duymuyor. Ayrıca ben de dışarıdan gelen sabit gürültüleri (uççağın motor sesi gibi) hiç duymuyorum. Efsane bir özellik.
  • himmet dayi  (09.07.22 09:23:18)