[]

Hangi Kredi Kartı En İyisi?

Kısacası hangisini kullanıyorsunuz? Kazandırdığı puanlardan/ hangi özelliğinden memnunsunuz?

Teşekkürler


 
YKB world kullanıyorum. Son zamanlarda biraz azalsa da yine iyi. Akaryakıt kampanyası , taksit, puan vs hepsi oluyor


  • primetime  (08.07.22 18:32:55) 
YKB world +1 puan olayı fena değil.


  • uvcray  (08.07.22 18:46:43) 
Puana muana bakma. Bir yılda edineceğin avantaj ne kadar ki?
Hangi bankayla çalışıyorsan onun aidatsız kartını al geç bence.

Her sene aidat zamanı geldiğinde çağrı merkezini arayıp, biraz tartışıp, bir kısmını puan yükleyelim şu kadar ay söz verin diye uğraşmak bana çok zor geliyor. Ayrıca aidat zamanı geldiğini farketmezsen iptal etmek için de geç olur herhalde.

Bonus Flexi hem aidatsız hem de Bonus'un çoğu imkanını sağlıyor. Özellikle tatile giderken yıllardır çoğu kartta vade farkı alıyor, Bonus'ta almıyor. Tatil veya başka taksitli işler için onu kullanıyoruz genelde.
  • michael_knight  (08.07.22 19:07:44) 
@michael_knight
Aidat delisiyim ben:) Seviyorum kampanyaları. Aynen bahsettiğiniz Bonus Flexi aidatsız karttan kurtulmaya çalışıyorum bir dolu harcamaya 3 bonus vermiş olduğu için. Cevap için teşekkürler yine de.

  • dreamnesiac  (08.07.22 21:18:40) 
YKB World Eko kullanıyorum. Aidat masrafı yok, bütçeme göre harcama yapıp ay sonu %100'ünü ödeyince 0 faiz ve masrafla kullanmış oluyorum. YKB'nin puanları kampanyasına göre yüksek oluyor memnunum. World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaları takip ediliyor.


  • Lethe  (08.07.22 21:26:22) 
Hepsini kullandım, çoğunu hala kullanıyorum.
Otomatik ödeme talimatlarında ve sonradan taksitlendirmede Enkart,
Taksitte, Worldkart (ki artık bu enflasyonla vade farksız taksit yapabileceğini sanmıyorum)
Kalan her bakımdan en iyi kart Ziraat'in Bankkart'ı.
  • Mirket  (08.07.22 21:31:24 ~ 21:32:58) 
axess var bende, puan olayları iyi


  • passion rules the game  (09.07.22 10:50:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.