[]

bugün birine ödeme göndermem gerekiyor ama nasıl göndereceğim?

70bin civarı bir para göndermem lazım çok acil ama yarım gün olduğu için eft kapalı, fast ise 5k limitli. 14 defa falan fast mı yapayım şimdi ne yapayım?

bugün ödemezsem 10 gün kalacak mı böyle tatil şu bu derken?


 
carsamba tatil degil.


  • lemmiwinks  (08.07.22 14:20:23) 
havale yapma imkanınız yoksa ya 10 gün bekleyeceksiniz ya da fast tek yöntem.


  • baylarbayi  (08.07.22 14:21:38) 
İdari izin konusu bankaları kapsamıyor. Bayram sonrası mesaideler.


  • Mirket  (08.07.22 14:34:31) 
Papara' da sözleşmeli hesabınız varsa parayı paparaya alıp, oradan dilediğiniz iban'a gönderebiliyorsunuz.


  • janavarorion  (08.07.22 18:03:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.