[]

iphone 13 için kılıf

magsafe özellikli silikon kılıflar neredeyse bin lira.
şu linkteki spiegen marka kılıf 200 küsür.
www.amazon.com.tr?

kablosuz şarj destekliyor.

magsafe tam olarak nedir? gerek var mı? sanırım qi ve magsafe adında iki farklı standart var. magsafe hızlı şarj sunuyor, doğru mu anladım?

hıza ihtiyacım varsa kablo takar kullanırım. onun dışında, "masa başında çalışırken şarj olsun, hızlı olmasına gerek yok" istersem bu kılıf tam bana göre mi?

 
Magsafe şarj qi’dan hızlı evet. Diğer fark da malum magsafe aksesuarları. Şahsen çok gerekli olmadığını düşündüğüm için gönderdiğinize benzer farklı bir spigen kılıf kullanıyorum ben, gayet memnunum. Qi şarj ediyorum telefonu, dediğiniz gibi hız lazım olursa Apple hızlı şarj kablosu/adaptörü kombosuyla işimi görüyorum.

Cevap evet, bu kılıf size göre :)
  • orient blue  (08.07.22 12:23:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.