Bu iki A3'den hangisi ?

1 )www.bigmotoringworld.co.uk

Avantaj : Sedan, baya dolu bi araç adaptif cruise control, koltuk ısıtma, s-line paket, kırmızı renk şık duruyor, otomatik.

Dezavantaj.: 2014 model km'ye çevirince 100 binde.

2 ) www.bigmotoringworld.co.uk

Avantaj : 2015 model, 15 bin mile ( 25 bin km ) daha düşük, beyaz ( bana göre )

Dezavantaj : Hatchback ( sedan daha şık sanki ), koltuk ısıtma yok, kırmızı kadar dolu değil, £2000 daha pahalı.

sedan bence. arabayı ömürlük almadığını düşünürsek daha dolu ve içine sinen sedanı tercih etmen lazım. hem de daha ucuz.

  • paintov  (08.07.22 00:04:38)
reserved yazıyor artık kırmızıda :)

teşekkürler tek yorum yapan sizsiniz gönüller bir oldu..
  • hayati cozemeyen adam  (08.07.22 00:17:38)
ben bu versusta bo$ olmasina ragmen beyazi alirim, cunku;

1 - kirmizi arabayi tahminim satmasi zor olur, siyah beyaz renkler daha kolay satilir. 2 - kirmizi araba daha cok ilgi ceker, o da polis ceker.
3 - kirmizi arabanin tahminen sigortasi daha yuksek cikar renginden oturu.
4 - kmsi daha dusuk olan arac hep daha avantajlidir satarken.
5 - hatchback benim daha hosuma gidiyor.
6 - arabanin bos olmasi bence buyuk sikinti degil cunku araba doldukca problem cikartma olasiligi artiyor, sensorlerin kameralarin fiyatlari ucuk.
  • cooperr  (08.07.22 04:27:21)