[]

Pendik Tren İstasyonu yakınında park veya duraklama yeri?

Merhabalar

Yarın ablam ankara'dan hızlı tren ile pendik'e gelecek te, ben de onu araçla alacağım. Acaba istasyon çevresinde park veya duraklama yapabileceğim yerler var mı?

Daha önce hiç gitmedim de oraya.

 
garın içinde otopark var mı emin değilim ama 3-4 dk yürüme mesafesinde ispark'ın katlı otoparkı kesin var. ancak genelde garların içinde de ispark'ın otoparkı oluyor zaten.


  • ilgeru  (07.07.22 10:50:20) 
dolmuş durağı tarfına doğru ara sokaklarda duraklama yeri bulursunuz, alt geçitin hemen yanında inşaat çalışması var orda yol tek şerit olduğu için zor, çarşı çıkışında da yollar gebelde tek şerit duraklama için uygun yer yok gibi.


  • captainmrg  (07.07.22 10:52:43) 
Fotodaki siyah çizginin olduğu yerlerde var bir tane yer. www.hizliresim.com


  • substituent  (07.07.22 10:54:45) 
istasyonun güney çıkışında duramazsınız, kuzey çıkışında da yer bulamazsınız. üstte paylaşılan haritada plevne caddesinde sancak eczanesinin oralar olabilir, müsait bir yerde durun. kardeşiniz çıkınca arasın sizi istasyon çıkışına inmeniz 30 saniye.


  • surprise  (07.07.22 12:50:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.