[]

suits - can opener meselesi

-----spoiler olabilir-----

suits birinci sezon son bölümündeyim.
bir "can opener" olayı var ama şu anda pek anlamadım.
donna ve harvey arasında bir şey diye düşünürken, mike gayet konuya hakimmiş gibi "can opener'ı görmedim sanmayın" dedi.
google'dan da spoiler yememek için bakamıyorum.

sonradan anlaşılacak bir şey mi, yoksa ben mi kaçırdım?

------spoiler olabilir------

 
--spoiler--

aralarında bi seks meseleli var, onun şeysi o can opener.
  • ahmet oturum cerezi  (07.07.22 01:32:31) 
Hicbir olayi yok. Ahmet cok yanlis yorumlamis ama yazarin istegi de bu zaten. Sanki oyleymis gibi dusundurmek.


  • floydian  (07.07.22 01:38:36) 
Kendi aralarında güzel sonuçlanan herhangi bir şeyi kutlamak için bir ritüel belirliyorlar. O ritüeli simgelemek için de bir nesneye ihtiyaç duyuyorlar. Avukat da o sırada yanlarından geçen bir garsonun arka cebinden bu açacağı alıp "bu olur mu ıslak kekim" diye sormuş, kızıl sekreter de "yahu deli olma, böyle saçma bir nesneden ritüel mi olur canısı" tadında bir replikle dalga geçmişti diye hatırlıyorum. Geçmiş zaman, yanılıyor olabilirim.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (07.07.22 02:19:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.