yurtdışından iş bulanlar nasıl buldunuz

türkiyeden remote ya da onsite iş bulanlar nasıl ve nereden buldunuz

amerikadan remote iş bulmak zor deniliyor

ne tavsiye edersiniz

SAP ve Salesforce developerım

Teşekkürler

linkedin. salesforce cok fazla pozisyon var bence rahatlikla bulursunuz. sertifikalar da onemli.

  • check minus  (06.07.22 10:45:23 ~ 10:45:43)
Abd'yi bilmiyorum ama avrupa'da is bulmak cok zor degil. Linkedin yeterli bana kalirsa, diger platformlarda da vardir bisiler elbette ama linkedin is goruyor tek basina.

  • fakyoras  (06.07.22 12:38:04)
Linkedin + 1

Cogu firma ilanini baska bir yere de koysa bir kopyasini veya orjinal ilanin linkini mutlaka Linkedin'e koyuyor.

Ayrica Linkedin uzerinden ilanlara basvurdukca her ulkede senin sektorunde hangi is bulma siteleri daha populer gorebiliyorsun. Bunun disinda yine basvuru yaptikca senin alanindaki headhunter hesaplari fark etmeye baslayacaksin. Onlari da ekleyip mesaj at.
  • cleric  (06.07.22 12:46:19)