Doktorlar ve sağlık çalışanları, Crocs'un kaç tanesi makbuldür?

Kız arkadaşım asistan doktor, doğum günü hediyesi bakıyorum da Crocs mu alsam dedim işine yarar epey. Kendisinde bir tane var ama her gün her gün giyilir mi? Sizde kaç tane var? İyi bir hediye olur mu? Olur diyenler için de ikinci soru, kız arkadaşımın crocsu lacivert, hangi renk alayım? Genelde scrubs giyiyor koyu renk.

saglik calisani degilim ama crocs almaya kararliysaniz "literide" tabanliya bakin.

  • 65 derece  (06.07.22 10:41:15)
Koyu renk giyiyorsa yine koyu renk alabilirsiniz bence açık renk sırıtır. Crocs üzerine böyle pin’ler satılıyor, asistanlar onları terliğin üzerine yapıştırıyor, onlardan da alın manalı, sizden geldiği belli olan :)

  • damba  (06.07.22 13:05:16)
Benim asistan arkadaşlarımın birden fazla var bu arada,

  • damba  (06.07.22 13:05:47)
doğumgünü hediyesi olarak mevcutta sahip olduğu bir şeyi almayın istersiniz.

  • benaslinda  (06.07.22 13:23:28)