[]

4k tvlerde hz olayı

selamlar arkadaşlar,

playstation bağlamalık bir 55 inç 4k tv bakınmacasındayım. fakat bunlarda kaç hz olduğu yazmıyor. mesela şu iki televizyonu buldum:

www.hepsiburada.com
www.n11.com

fakat bunlarda asla 4k çözünürlükte maksimum kaç hz görüntü verdikleri yazmıyor. düz 60 hz verirler mi acaba, ikisi de 4k 60 hz verecekse ucuzunu tercih edicem çünkü. veya 60 vermezler mi bile? smart tv özellikleriyle falan hiçbir işim yok, sadece psten oyun oynayacağım.

 
60 verir hocam min. ama piyasa 100/120 verenler de var.


  • giovanne  (05.07.22 14:55:54) 
displayspecifications web sitesinden model adıyla arayın, en doğru bilgi orada. 100hz ve input lag’ı düşük bir model alırsanız daha iyi ama 100hz olunca fiyatı da katmerleniyor haliyle.


  • orient blue  (05.07.22 15:05:30) 
HDR özelliği olsun mutlaka


  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.07.22 15:16:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.