[]

Tez aşamasında aftan yararlanmak

Marmarada 11 sene önce mastera başladım, 2020nin başında atıldım. Şmdi afla tezini bitireyim kafasındayım ama marmranın sitesinde herhangi bir duyuru yok. Bayramdan sonra arasak çok geç mi olur? Bilgi alan var mı başka okullardan da olabilir?
 
resmi gazetede daha bugun yayinlandi kanun maddesi. 4 ay suresi var, bayramdan sonra okullar duyuru yapmaya baslar bence.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (05.07.22 14:17:11) 
@rose Marmaraya sormak lazım


  • condom kurşunu  (05.07.22 15:46:58) 
Henüz zaman var, kanun ilgili kurumlara gidiyor yönetmelikler vs. hazırlanıyor memurlar ancak onlara göre bir işlem başlatıyor. İşleyişi çok bilmiyorum, ama resmi gazetede yayınlandığı gün yasalaşan şeylerin bir de uygulamaya geçiş süreçleri oluyor.

@rose parks 2016'dan önce atılma yoktu. Atılma olayı çıktığında da eğitimi devam edenlerin maksimum öğrenim hakkı süresi sıfırlandı. Haliyle 2019-2020 döneminde 3 yılını doldurup atılmış arkadaş.
  • akhenaten  (05.07.22 16:17:08 ~ 16:20:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.