[]

Michael Schumacher-Kenan Işık

Sağlık durumlarının son halini bilmiyorum ama bu iki kişinin herhangi bir şekilde bilinçlerini geri kazanması mümkün mü? Yani bazen duyuyoruz 20 yıl komada kaldı sonra uyandı gibi bazı haberler oluyor, böyle bir şey olma ihtimali var mı kendileri için bilimsel olarak? Teşekkür ederim.
 
Kenan Işık'ı bilmiyorum ama MSC için 3 yıl önce bilinci açık ve sorulara göz kırparak falan cevap veriyor deniyordu. MSC hakkında bırak bilimsel olarak düzelip düzelmeyecek durumda olduğunu neredeyse hiç bilgi paylaşılmıyor. Kazadan sonra tek fotoğraf sızmadı. Varsa yoksa Michael gözlerini açtı, parmağını oynattı gibi eften püften haberler.

Yani komada değil. Bu saatten sonra tamamen düzeleceğini hiç sanmıyorum. En fazla tekerlekli sandalyede sevenlerine 'gülümser'. Bundan da emin olamıyoruz. Çünkü hiç bilgi yok. Tahminen birkaç sene içinde vefat haberi gelir.
  • himmet dayi  (05.07.22 12:41:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.