Adres belirtmeme cezası

Nedir bilen var mı ? 2 senedir belirtmedim. Kaçlık olurum veznede?

2 senedir bildirmemiş gibi yapmayın, şimdi yeni bir yöntemle bildirin ve kaydolun. İnşallah aradaki 2 senelik boşluğu sormazlar.

  • John Bloor  (04.07.22 16:44:11)
Ben de öyle düşünüyorum da sistemde ceza çıkar heralde. Senin burda kaydın kuydun yok hayırdır derler gibi geliyor

  • ismim ibrahim  (04.07.22 16:51:27)
Boşluk var. 2019 kasımında evi boşalttım. Yeni kiracı ikametini oraya aldırdı. Ben de ailemin yanına geldim ama ikametimi ailemin yanına aldırmadım. Yani yanlış adres beyanı yok fakat 2 senedir adres kaydım yok

  • ismim ibrahim  (04.07.22 17:01:01)
Sistemde ceza çıkmaz bence. Memur dikkatliyse o fark eder. Sen de böyle dersin: Allah allah nasıl olur? Vardı benim kaydım ya. Allah allah, işte orda. Ailemle yaşıyordum. Bir hata mı oldu acaba? Vardı benim. Kim sildi beni.

  • nickini vermek istemeyen uye  (04.07.22 17:24:22)
memurlar genelde idare ediyor ceza yemeyeceğiniz şekilde kaydediyorlar

  • red g  (04.07.22 22:14:53)