Saç Kurutma Makinesi

Arkadaşlar selam.

Sadece saç kurutma amacıyla (fön falan çekilmeyecek) bir makine alacağım ama yorumlar aklımı karıştırdı. Kuaför tipi olanlar önerilmiş ama gereksiz yere saçımı yakmak istemiyorum onlarla. Sonuçta fön çekilmeyecek. Siz ne kullanıyorsunuz? Xiaomi çıkarmış mesela bunu deneyen oldu mu?

Aradığım kriter dayanıklı olması. Birkaç senede bozulmaması.

Philips BHD350/10 modeline bakabilirsiniz. Hatta raks vs. markalar da olabilir yani makinaların genelde arkalarındaki fanlar bozulur, başka bir şey olmaz ki o da tamir edilebilir.

  • giovanne  (04.07.22 10:06:45)
yillardir braun kullaniyorum hic bir sorun ile karsilasmadim. sadece kurutma amacli kullanacaksaniz braunda basit modellere bakabilirsiniz.

  • 65 derece  (04.07.22 10:36:32)
Kuaförün gazıyla kuaför malzemesi satan bi yerden almıştım,markayı hatırlamıyorum..1 sene bile dayanmadı.Sonra philips aldım uzun yıllardır kullanıyorum.Bence kuaför tipi olanlar bizim banyolardaki buhara,neme dayanıksızlar.

  • arenas  (04.07.22 10:52:21)
abi zaten bozulmaz kolay kolay. ben 4-5 yıldır sinbo marka aşırı dandik bir şey kullanıyorum hiçbir şey olmadı. bozulur tabii de onun hangi modelde markada olacağını bilemezsin zaten.

philips küçük ev aletlerinde iyi oluyor ben olsam philips alırdım.
  • floydian  (04.07.22 13:01:16)
kuaför tipi etap almıştım.
yere düşürünce motoru bozulmuş .
360 liraya satılan makinanın tamirine 180 lira istediler.
yerine dandik bir arzum aldım. hava üflemesi ciddi farkediyor, kuaför tipi makinanın üflediği havanın 3 te birini falan üflüyor sanırım.
  • oz suser  (04.07.22 18:57:21)