[]

Televizyonun Ledleri yanmış, bana kaça patlar?

Garanti süresi dolmuş 4 yıllık bir vestel.
4k, 55 inç
servis çağırsam bana yaklaşık kaça patlar?
servis çağırıp normal prosedürü mü takip edeyim, yoksa 200-300 lira aşağısına bir servise mi vereyim? taktıkları malzemenin kalitesi, ömrü çok fark edebilir mi?
gittiğim güvenilir berberden bir numara aldım. "servis de buna veriyor, kendi komisyonlarını üzerine koyuyorlar" dedi.

 
Ben geçen sene 700 e yaptırdım. Yetkili servis 1300 demişti. Dışarıdan bir usta ile anlaş yaptır.


  • deepfear  (03.07.22 23:58:24) 
Piyasası 700 lira falan. Ben de geçen hafta 43" LG'nin ledlerini 650 liraya değiştirttim. Armu.com'dan teklif iste "TV LED değişimi" başlığı altında. Zaten saniyede 4-5 kişi teklif veriyor. Puanına göre ve yaptığın pazarlığa göre birini seçersin. Direkt gelip evde hallediyorlar 45 dakikada bitiyor iş.


  • himmet dayi  (04.07.22 08:28:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.