[]

Şöyle bir android uygulaması var mı?

Xiaomi marka telefon kullanıyorum. Çektiğim fotoğrafları bazen hızlıca sınıflandırmak istiyorum, mümkünse çekmeden önce. Mesela dört sınıf olacak:

1. sanatsal/manzara
2. arkadaşlar
3. komik
4. genel

Dört farklı kamera uygulaması indirmek gibi saçma bir fikir geldi aklıma. Daha iyi bir önerisi olan var mı?

 
google fotoğraflar uygulaması bunu yapıyor olması lazım. ama senin istediğin şeyler biraz spesifik.


  • false pretension  (03.07.22 23:33:12 ~ 23:33:33) 
kamera uygulamasından ziyade android'de var mı bilmiyorum da bir şekilde fotoğraf etiketleyen uygulama olur gibi. photo tagging falan böyle etiketlere göre kategorize eden uygulama varsa öyle yapar sanırım. çekmeden önce yapan var mıdır, sanmam.


  • passion rules the game  (04.07.22 09:00:09 ~ 09:00:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.