[]

rodos adasına günübirlik mi kalmalı mı gitmeli?

fethiye'den geçeceğiz feribotla. 1 gece konaklamalı olursa kişi başı 20 euro atıyor bilet+liman vergisi olarak.

günübirlik gezebilir miyiz, yeterli olur mu? yoksa gitmişken bir gece konaklasak mı?

önceden giden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

şuraya kesin git, şurayı gez, şunu ye önerilerine açığım.

tavsiye konaklama yeri de alabilirim kal derseniz.

 
akşamı çok güzel olur old town'ın. kesinlikle 350 liraya değer.

otel olarak şurada kalmıştık gayet sevimliydi

www.paris-hotel-rhodes.gr
  • biseysorucam  (03.07.22 19:22:08) 
Zaten limandan çıkışın 11:30 u bulur 5 e kadar mümkün değil. En az bir gece mutlaka kalın.


  • goodman  (03.07.22 21:16:48) 
Bir gece kalmazsanız gittiğinize değmez. Zaten günün önemli kısmı yolda geçmiş olacak. Hatta hazır gitmişken birden de fazla gün kalmaya çalışın derim.


  • michael_knight  (04.07.22 15:36:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.