[]

Uzun sakal vs hacı sakali

Sakallarımı ne zaman uzatsam hacı gibi oluyorum. Sarışın biriyim, sakallarım da açık renkli. Aşırı gür değiller. Kirli sakal yakışıyor bana. Uzattıkça pis, bakımsız durmaya başlıyor. Tarayıp bakım yaptıkça da dindar bir imaj çiziyorum.

Ben rockci tarzda uzatmak istiyorum. İkiye ayırıp boncuk takılacak gibi olsun istiyorum.

Hacilik mertebesini geçmeden rockci mertebesine erişilmiyor mu

 
Yıllardır sakalımı uzatırım, sakalı hacı sakalı gösteren en büyük detay sakala fön çekmektir. Sakalına fön çekersen hacı sakalı gibi olur sadece tararsan normal sakal olur, onun dışında ben çok fark göremiyorum. Bir de bıyık kısmını düzeltirken dudağın üstünde kesmemek gerekiyor dudağın altında olacak ama ağzının içine de girmeyecek.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (03.07.22 11:17:47 ~ 11:18:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.