Kayseri- Lokanta - Yapılsa iyi olurlar

Merhaba,
Yurtdışından gelen misafirler ile beraber ben de Kayseriye gideceğim. Şehri çok bilmiyorum.
Bu arkadaşları 3 gün akşam nerede yemek yedireyim sizce? İçkili lokanta var mı? Yİçkili olmasa da mutlaka burada şunu yiyin diyeceğiniz yerler neler?
İş çıkışı, beraber, 18:00 dan sonra git bak, gez, gör dediğiniz yerler var mı şehir içinde? Araç yok.
Şimdiden teşekkürler.

Elmacıoğlu İskender güzel. Şık ama biraz tuzlu.
Kaşık-La vardı yöresel yemekler için, duruyor mu emin değilim.
Kayseri Mantısı, Yağlama, İskender, Develi Cıvıklısı yiyebilirsiniz.
Kayseri'de gez-gör denecek çok yer yok. Kaleiçi, Hunat gezilebilir.
  • mustafakesekci  (02.07.22 17:04:07 ~ 17:06:02)
Kayseri yemek icin büyük bir hayal kırıklığı.

Elmacioglu iyidir gene de.
  • xiii  (02.07.22 17:37:04)
Kaşık-la'yı ısrarla tavsiye ederim. otogara yakın.
Elmacıoğlu abartılmış bir balon.
Erciyes diyecektim ama araç yoksa zor.
  • etna  (02.07.22 17:45:13 ~ 17:46:14)
Cevaplar için teşekkürler. Yurtdışından gelenleri götürebilecek içki servisi yapan restoran var mı? Düzgün bir yer tabi.
Teşekkürler

  • Ruprect  (02.07.22 20:53:51)
Son sorunuza cevap olarak radisson blue, wyndham grand gibi otelleri araştırabilirsiniz. Çok net bilmiyorum sormanız lazım.

  • sevilen progressive türkücü  (02.07.22 21:36:04 ~ 03.07.22 12:26:28)
Mantı ve yöresel yemek çeşitliliği, iyi lezzet konusunda Çemen's Gurme, yabancıların ve gurmelerin tercih ettiği ve olumlu geri dönüşlerin olduğu yer. Alkol ve ortalama yemek için seçenek yok nerdeyse, mecburen Holiday Inn in altındaki Big Chefs

  • take stay  (03.07.22 11:27:12)
Bağdat Pöç Tandıra gittim, lezzetli, parasını hak ediyor. Teşekkürler.

  • Ruprect  (01.08.22 11:30:21)