[]

Fiziki altını en kolay hesaba yatırabileceğimiz banka hangisi?

Bazı banka şubelerinde altın günü vs. oluyor. Öyle istemiyorum. Normal merkezi şubesine gidip 24 ayar 1 gram altını vereceğim hesabıma 1 gram olarak yatıracak. Böyle bir banka tavsiyeniz var mı?
 
Altin konusunda kuveyt en aktif banka. Ama yatirdiginiz altini fiziksel olarak sadece bazi subelerden alabiliyordunuz en son.


  • brkylmz  (02.07.22 16:33:46) 
daha bugün TV'de şunun reklamını gördüm:
www.kadsis.com

bankalar bir ortaklığa gitmiş galiba.
  • nhk ni youkosu  (02.07.22 16:44:07) 
Kuveytturk. Fakat yatırdığınız altını geri alamıyorsunuz eritiliyor onlar. Ancak fiziki gram olarak alırsınız ama komisyonu yüksek.


  • dream  (02.07.22 18:11:37) 
Altınları bir eksper inceleyip kabul ettiğinden her şubede her gün altın kabülü olmuyor. Eksper şube şube, il il vs gezdiğinden o gün o şubeden yatırabiliyorsunuz. Onlar da komisyon alıyor doğal olarak


  • sagini solunu bilmez cahil  (03.07.22 01:10:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.