[]

Disney plus / Yurtdışı

Almanya'dayım, Disney+ üyeliğini Türkiye'den bir arkadaşa aldırsam, burada bütün içerikleri Türkiye fiyatıyla izleyebilir miyim?
 
aynısını netflix ve amazon'da yapabiliyorum. disney'de de olur herhalde.

vpn'le alabilirsin. chrome eklentisi windscribe var, ben onu kullanıyorum.
  • sir gawain  (02.07.22 01:08:49) 
batidaki cakal tayfa netflix'i, steam'i, amazon'u, disney plus'u hep turkiyeden uyelik alarak kullanip neredeyse sakiz parasina getiriyorlar. sen de yapabilirsin.


  • baldur2  (02.07.22 01:20:34) 
Arkadas hesabiyla ve vpn'le ugrasmak istemezsen eger iphone kullaniyosan app store'da turkiyeyi secip telefon uzerinden tl odeyerek uye olabilirsin bu tur seylere. Konumdan bagimsiz turkiye fiyatlariyla oluyor her sey


  • fakyoras  (02.07.22 07:23:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.