[]

Youtube Adsense ile ödeme alma konusunda tecrübeli biri var mı?

Merhabalar

Youtube kanalım monetize oldu.

Öncelikle banka hesabımı tanımladım ve benden 1 liranın altında para çekmelerini bekliyorum, sonra hesabımı verify ettiricem.

Fakat www.google.com içerisinde place=TAX_CENTER sayfasında ekte resimde bulunan bir "Vergi bilgilerini yönetin" sayfası var.

Türkiye'deyim ve 2 ayda bir 200 tl civarı gelirim olacak buradan ortalama. Burayı doldurmam gerekiyor mu? Veya vergi konusunda bir şey yapmam gerekiyor mu?

Özellikle Youtube kanalı olup bu işleri daha önce tecrübe etmiş birileri varsa aramızda yardımlarını rica ederim.

İlgili sayda: i.imgur.com

Teşekkürler

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.