[]

Kedimdeki davranış bozukluğu

Ben banyo yaparken çıldırıyor.
Kapıyı kapatsam çığlıklar atarak kapıyı yumrukluyor, kilitli değilse bazen asılarak açıyor.
Kapıyı açık bırakıyorum hatta duşakabini da 15 cm kadar açık bırakıyorum ki içerde ne olduğunu görsün tepeye zıplamasın diye(zıplıyor çünkü), bu sefer gözlerini ağzını kocaman açarak bas bas bağırıyor her an atlayacak gibi. SONRA DUŞAKABİNE GİRİP ÇİŞİNİ YAPIYOR! HATTA BUGÜN KAKASINI DA YAPTI!
Gerginlikten napcağımı şaşırıyorum.

Kapı kilitli dursun bundan sonra asla açmam zaten ama neden yapıyor?
Daha önce yemek yaparken balığı çiğ vermedim, bekle pişirip vericem dedim diye cübbeme işemişti.

Aslında aramız çok iyi, gerçekten yapışık ikizler gibiyiz hiçbir zaman kızmam bağırmam cezalandırmam çünkü bunlara gerek duymam yani uyumluyuz. Ama banyo yapmama alışamadı 1 senedir evde olmak üzere toplam 3 senedir birlikteyiz.

Kedisi böyle yapan veya bu hareketin sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun, teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.