İki aylığına internet gerekli hangi internet firmasını tavsiye edersiniz?

Turknet, şok net(market olan), milenicom, vd.

Ne tavsiye edersiniz?

Türk telekom yazlık internet de incelenebilir, eğer bir daha kullanmayacaksanız dönem sonunda iptal etmeniz gerek yoksa seneye aynı tarihte devreye girer.

  • atom karincanin torunu  (01.07.22 13:02:00)
Türknet, taahhütsüzdür ve altyapıya göre maksimum mbps hız verir

  • dembrayage  (01.07.22 13:13:38)
bana da 2 aylığına lazımdı şok'tan aldım. 2 gün sonra gelip kurulum yaptılar. hızı sorarsan süründürüyor. upload lazımsa çıldırırsın. download 7-9 mb arası gidip geliyor.

  • duster  (01.07.22 13:31:31)
Internet kutusu

Baglanti ucreti yok. Telekom altyapisi. Fiyatlari da digerlerine gore makul. Inceleyin.
  • mr.goodcat  (01.07.22 13:46:36)
ttnet geçen sene aylık yapıyordu ama bu sene min.6 ay yapmış. diğer alternatif taahhütsüz olarak türk net

  • chanandler bong  (01.07.22 14:17:19)
Vodafone Simple cep telefonu paketini alın, 15gb limitli sanırım. Hotspot olarak kullanın.

Limit az gelirse tekrar satın alırsınız. Taahhütsüz.
  • alfired  (01.07.22 15:25:14)
Milleni kullanıyorum. Geçişte bi iki ufak sıkıntı oldu ama şu an bir problem yok. 40-50 mbit ortalamayla kullanıyoruz. Ama TTnet bu firmalara kasti arıza çıkarıyor şeklinde komplo teorisi bir düşünceye de sahibim.

  • vaveylababa  (01.07.22 16:17:23)