[]

hem tr'de hem yurtdışında yüksek lisans kaydının olması

şu an ytü'de kaydım var ama yurtdışına gideceğim 2-3 haftaya. okula kayıt sildirme dilekçesi ve kimlik attım (pandemide yaptıkları duyuruda bu yeterli olur demişler)

acaba maille yapılan başvuru ile kayıt silmezlerse ve kaydım kalırsa 2 farklı yerde olmam bir sorun olur mu acaba? normalde umursamam ama dönüşte denklik vs diğer işlemlerle beraber bir kamu kurumunda göreve başlayacağım için çekincelerim var


 
Sorun olacağını sanmam. Türkiye'de iki farklı üniversitede aynı anda doktora yapan arkadaşım vardı. Hiçbir sorun yaşamamıştı.


  • alessandro del pieroglu  (01.07.22 14:55:46) 
TR icinde 2 yere birden kayit olmani yokun sistemi engelliyor ama global olarak bunun takibini yapan bir sistem yok.

Not: Sistem sadece lisans ve onlisansi kontrol ediyormus sanirim.
  • cleric  (01.07.22 15:00:47 ~ 15:02:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.