[]

Schengen Vizesi için Seyahat Sigortası'nı nereden yaptıralım?

İspanya vizesi için gerekiyor. Nereye yaptırmak mantıklı olur? Aracı firma evrakları teslim etmeye geldiğinizde biz de yaparız diyo ama fiyatı 40 euro. değişir mi başka yerlere göre? Online yapabileceğimiz yerler var mı?
 
kaç günlük bilmiyorum o kadar olmaması lazım. kullandığınız bankanın seyahat sigortasından bi teklif alın derim, işcep'te direkt uygulamadan görebiliyorsunuz. thy/pegasus vs da kendi sitelerinden yapıyor ama yine benzer fiyat olur bunlar.


  • patronaj1  (01.07.22 10:24:20) 
ben garanti bankasına yaptırdım, blsde kabul etmediler, hem garantiye hem de oradaki aracı firmaya para ödemek zorunda kaldım. BLS saçma sapan bir yer, garanti olması açısından orada yaptır derim. fiyatı o kadar değildi bu arada, çok uzun mu kalacaksın acaba?

edit: olayın yaşandığı tarih nisan 2022.
  • roket adam  (01.07.22 10:26:52 ~ 12:26:44) 
bankalarinki genelde uygun oluyor. biz en son akbanka yaptirdik kisi basi 60-70 tl gibi biseye geldi. 40 euro cok uzun kalacak olsaniz bile cok. yalniz konsoloslugun istedigi sigorta kriterleri onemli. bir keresindeyaptirdigim sigorta cenaze naklini karsilamiyor diyerek reddetmislerdi. vize icin gereken evraklarda ozellikle belirtilen kriterleri dikkate almaniz durumunda reddedilme durumu olmayacaktir.


  • in vino veritas  (01.07.22 11:21:21) 
en son yaptirdik demisim ne zaman oldugunu soylememisim :) en son mayis ayinda yaptirdik.


  • in vino veritas  (01.07.22 11:21:53) 
Axa arayip yaptiriyodum genelde 7-15€ bandinda covid donemi de dahil.


  • ala09  (01.07.22 11:29:51) 
thy nin sitesinden yaptırıyorum, gulf sigorta diye bişe. BLS'nin sayfasında da link vermişler. 3 hafta bu arada. ama blsnin anlaştığı yer 40 euro çıkarıyor. thy 126 tl


  • kandaz3  (01.07.22 11:58:51 ~ 12:04:40) 
sigortam siteleri üzerinden de yapılabiliyor, banka app'inden daha uygun cıkıyor genelde. ben en son sigorta sitesi üzerinden yaptırdım 1 ay önce schengen için sorun olmadı.


  • ayin yazari  (01.07.22 13:23:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.