goz kontrolu icin hastane

bir suredir ilac kullaniyorum.
sikayetlerim gecmedi.
retina filmi mi neyse iste retinama da baktirdim.
sonuc olarak damla ve suni goz yasi verildi.
gozluk numaramda artis olmus ama onemli degilmis.
eskisini kullan dedi doktor ama net goremiyorum.

dunya goze gitsem mi bir de?
zincirlesmis olsa da normal bi hastaneden farki yok mudur yoksa?
onun disinda onerebileceginiz yerler nereler?
ist avrupa

Hastane değil de doktor araştır. Eğitim ve araştırma hastanesi, üniversite hastanesi de dene mutlaka. İyi doktorlar olabiliyor.

  • dissendium  (30.06.22 21:12:39)
Ben göz muayenesine hep dünyagöz etilere gidiyorum. Doktor standart bi muayenede bile uzun uzun ilgilenip sorularımı cevaplıyor. Etiler hastanesini tavsiye ederim.

  • mg3929  (30.06.22 23:10:14)
Dünya Göz'e eskiden giderdim, epeydir gitmedim, son halini tam bilmiyorum ama karışık yorumlar var. Acıbadem Maslak olabilir.

  • dreamnesiac  (30.06.22 23:17:02)
ben hem annemi hem babami yeditepe goz hastanesinde Sinan Tatlipinar'a goturdum. ikisinde de katarak ameliyati ve retinada problemler vardi. kendim de ona gidiyorum. cok ilgili ve cok bilgili.

  • 65 derece  (01.07.22 11:23:05)