[]

Havaalanında döviz kuru ne kadar fark eder?

Bir arkadaşa döviz yollayamıyorum galiba tl yollayacağım ülkeden çıkarken alıp gidecek.

Havaalanındaki bürolarda ne kadar komisyon alıyorlar acaba?

Bir de orada şubesi olan bankaysa aslında internet şubesinden alsa oradan çekebilir sanki? Bu seçenek daha mantıklı değil mi? (Sadece Halkbank var dedi özel bankada hesabı olmadığı için bu sıkıntıyı yaşıyoruz:)

Teşekkürler

 
Bankadan dövize çevirip ATM'den çekmek daha mantıklı. Havaalanındaki döviz bürolarında hem makas yüksek hem de komisyon fazla. ATM'de komisyon olmaz. Parayı TL olarak havale/EFT ile gönder. Kendisi döviz alsın ve ATM'den çeksin. Döviz transferi farklı bankalar arasında SWIFT ile mümkün. O da aşırı pahalı.


  • himmet dayi  (30.06.22 09:19:21) 
İşte evet bendeki bankalar onda olmadığı için havale ile gönderemedim. Atmden çeksin o zaman ama Halkbank atmsinde euro oluyor mudur bilememiştim bir kontrol ederiz. Teşekkürler


  • nhk ni youkosu  (30.06.22 09:51:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.