[]

Modem sinyal güçlendirici

Wifi normalde güzel çekiyor ama birkaç oda içeride çekmiyor. O yüzden araya bir yere modem sinyal güçlendirici dedikleri şeyden alayım diyorum. Adı nedir tam onu da bilmiyorum.
Bu sorunu çözebilecek, en ucuza alabileceğim cihaz öneriniz var mıdır? 
www.hepsiburada.com

Buradan bütçenize uygun, yorumu çok ve skoru yüksek olan modellerden birini alabilirsiniz. Ucuz dediğiniz için asıl çözüm olan mesh sistemleri öneremiyorum.
  • orient blue  (29.06.22 13:54:14) 
sinyal güçleştirici işe yaramaz. powerline alman lazım.

l24.im
  • jamswety  (29.06.22 17:08:23 ~ 17:09:29) 
Bende bu var. Gayet memnunum, xiaomi kablosuz kamera için almıştım gayet iyi çekiyor.

TP-Link RE200, AC750 Mbps OneMesh Wi-Fi Menzil Genişletici www.amazon.com.tr
  • robin one persie  (30.06.22 09:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.