[]

Amplitude hisse - nasdaq

finance.yahoo.com

5 yıllık geçmişe bakınca 40'tan 16'ya kadar düşmüş.
bu bir data ve ürün analiz şirketi. bir çok yazılım, web sitesi vs bunların hizmetlerin kullanıyor.

5+ sene sonrası için almak mantıklı görünüyor.
fikri olan var mı bu konuda?

olumlu bahsini duydum ancak ben inceleyince o kadar da cazip bir fırsat gibi görmedim açıkçası. çünkü bir çok şirket son yıllarda epey düştü.

 
bir trader olarak 2021 kasım'dan beri düşen hisseye girmezdim.
değer yatırımcılığı açısından elde sağlam veriler varsa belki girilebilir. o konuda çok fazla bilgim yok. atıyorum yeni bir anlaşma bağlamıştır, önemli bir yenilik getirmiş, son bilançosu uçacaktır vs. vs.

  • lazpalle  (29.06.22 11:45:37 ~ 11:45:51) 
Ben Amplitude kullanmaya çalışırken kanser olmuştum. En son o kadar bunaldım ki koddan kaldırdım her şeyini.

Yani işin business tarafını bilmem ama o ürüne cebimden 5 kuruş vermezdim.
  • plutongezegendegilmi  (29.06.22 11:55:59) 
O sektorden Braze'i tavsiye ederim Amplitude yerine. O da ayni sekilde baya dustu bu surec icerisinde. Daha genis bir urun gamutu var.

finance.yahoo.com

Yalniz gunun sonunda Insider muhtemelen tamamini supurecek bunlarin. Braze, Amplitude, Dynamic Yield bunlarin Insider'in elindeki ucuz isci gucune karsi koyabilecegini zannetmiyorum.
  • synthetic a priori  (29.06.22 16:29:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.