Kadıköyde Tavla seti satan yer

Yabancı bi arkadaşımı gezdiriyorum
Hediyelik eşya olarak tavla seti, cezve falan alacak.
Ben de asla bilmiyorum, tavla seti nereden alınır? Kadıköyde (çarşı merkez) neresi var?

Teşekkürler.

tellalzade sokak var. antikacılar olurdu orada eskiden. sıfır bir settense, burada enteresan bir şeyler bulabilirsiniz bence.

  • teritori  (29.06.22 11:45:06)
Ya da bir vapurla Eminönü'ne geçilip Tahtakale'de hem gezilir hem alınır.

  • John Bloor  (29.06.22 12:17:29)
kadikoy carsi icerisinde bir tane vardi boyle tavla, okey, iskambil vb kahvehane oyunlari satan bir yer.

tam carsinin icinde borsam tas firinin karsisinda diye hatirliyorum.
  • idexo  (29.06.22 15:49:35)
çarşı balık pazarında eski tip oyuncaklar satan bi yer var.orada var tavla seti.
kadıköy sahile inen yol tarafından balık pazarına girince 5 veya 6. dükkan.

  • jamswety  (29.06.22 17:01:48)