İsyeri vol2

İsyerinde kulaklik takmamiz yasaklandi birbirimizi duyamadigimiz icin. Diger calisanlar muzik dinliyor surekli sesli olarak ve ona maruz kalmamak icin arada ben de kulaklik takip dinliyordum. Kulaklikla duymadigim icin biri tarafindan azarlandim sikayet edicem patrona vs vs. Diye ama zaten coktaan sikayet edilmistik. Neyse sonucta ben de bi sey soylerken daha duzgun bi sekilde soyler misin bagirmak yerine dedim ve ben senin ustunum istedigim gibi bagiririm begenmiyosan kapi orda gibi seyler soyledi bugun. Begenmiyorum ve mecbur da hissetmiyorum ama sevinsinler de istemiyorum. napayim ben burda?

P.s. 2 haftadir diplomam da geri gelmiyor. Ne isler donuyor bilmiyorum.

kulaklik takmaniz yasaklandi
(bu sigara icmeyelim ofiste gibi bi yasak degil, asiri sacma bi yasak)
konfeksiyon atolyesi gibi muzik aciyor herkes kafasina gore.
kapi orda diye dikleniyor "ustun".
patrona sikayetler.

birak sevinmesinler vs durumunu ve bir an once bir is bulup sessizce ayril oradan. sesini cikarip kendini yormaya degmeyecek les bir ortam. sessizce ayril.

su anki durum icin de yazayim: kimseyle muhatap olmam. susarim. gercekten degmez. kapa kulagini.
  • Kittie  (28.06.22 23:38:32)
Is bulup ayrılmak+1

Şu hayatta iş için şu seviyeye düşecek hiçbir sebep yok. Bugün bir toplantıya katıldım milyon dolarlık proje tehlikede ama kimse birbirine şu muameleyi yapmadı.

Çok boş bir yerde çalışıyorsunuz gibi, sağlıklı ilişki olması imkansiz.
  • logisticsmanager  (28.06.22 23:48:52)
Diploma isinde bi olay var demistim inanmadin, orasi sakat bir yere benziyor.

Kulaklik yasak olabilir yaptigin isi bilmiyoruz.

Ben boyle kaba saba konusulan yerlerde calistim kariyerimdeki cukuru orasi acti. Ki ben de kibar biri sayilmam ama ustun ayilik yapamaz.
  • divit  (29.06.22 01:38:34)
kulaklık takmamaya bulunan çözümün? saçmalığını patrona anlatmak daha anlamlı

  • mantık  (29.06.22 09:38:25)