Terlikle araba kullanabiliyor musunuz

Birkenstockla kullanayım dedim dün ama becermeedim eve dönüp ayakkabı değştirdim tekrra. Siz kullanabiliypr musunuz? Bir de sandaletle deneyeceğim belki o zaman kullanabilirim.

çok rahat değil ama kullanıyorum, çok tercih etmem. sadece yalınayak gerçekten çok rahatsız olmuştum kullanırken.

  • rahip janick  (27.06.22 23:44:12)
Çok rahat değil ama tatilde full terlikle kullanıyorum alışılıyor bir süre sonra

  • goodyes  (27.06.22 23:48:35)
Cikarip ciplak ayak kullaniyorum.

  • divit  (27.06.22 23:59:17)
kullanabiliyorum ama güvenli değil.

  • false pretension  (28.06.22 00:58:39)
Ben yaz geldiginden beri birkenstockla kullaniyorum. Hicbir farki yok bence, kadinim.

  • balpolen  (28.06.22 01:38:12)
kullanabilirim ama kaza riskini arttırdığı için tercih etmiyorum.

  • zgrydn  (28.06.22 08:17:54 ~ 08:24:28)
Birkenstock ile kullanabiliyorum ama parmak arası terlikle vs. Kullanamam. Ayağı kavramayan bir ayakkabı ile kullanmak tehlikeli de üstelik. O tip durumlarda gerekirse çıplak ayakla kullandım, birkaç kez sadece parmak arası terlikle çıktığım oldu tatillerde, kesinlikle kötü karar.

  • kullanıcıadımbuolsun  (28.06.22 09:16:20)
Birkenstockla falan kullanmayın zaten. Güvenli değil. Sonra "fren yerine gaza bastı" türü haberler çıkıyor.

İki ayakla otomatik araba kullanmak gibi bir şey.
  • lancelot du lac  (28.06.22 13:23:14)
hep kullanırım, hiç şikayetim de olmadı.
ayagınızı kavrıyorsa terlik, bir sıkıntı olacağını da düşünmüyorum. Ama siz rahat ve güvenli hissetmiyorsanız, zaten denemeyin bile.
ben platformu cok kalın olmadığı sürece her türlü ayakkabı, topluklu, düz terlikle rahat kullanabilen bir kadınım, ama ben de çıplak ayakla kullanamam.
  • lapetite  (28.06.22 14:44:22)
Kullanabiliyorum, topuklu ayakkabıyla bile kullanırım :D (otomatik vites).

Ytd.
  • bfm  (28.06.22 14:54:58)
kullanabiliyorum ama bulundugum ülkede yasak oldugu icin sürmüyorum.

buradan da yurtdisina sonradan gelen arkadaslara bi uyari olarak söyleyeyim(bilinmeyebilir);

terlikle arac kullanmak yasaktir, kaza yada kontrol sirasinda cezasi var ve kazada haksiz cikabilirsiniz.
  • c1b2k3  (28.06.22 15:35:09)
hiç riske atmıyorum ve hep spor ayakkabıyla kullanıyorum. terlikle hiç olmuyo

  • photo85  (28.06.22 19:10:42)
Tam olarak rahatsızlığınıza neden olan sebebler nedeni ile kimi ülkelerde terlikle araç kullanmak ceza sebebi.

kimi kasko ve sigorta poliçelerinde kaza olma durumunda, terlik, yüksek topuklu ayakkadı veya çıplak ayakla kullanıldığında kapsam dışı kalınacağı belirtiliyor. poliçelerinizi okuyun, belki sizinkindede böyle bir madde vardır.

terlik, parmak arası terlik vs. gibi şeylerde ani durumlarda tepki etkisi azaldığı gibi (çok bastım sanıyorsun ama aslında az basıyorsun yada tam tersi) ani hareketlerde terliğin bir yere takılması, ayaktan fırt diye dönmesi gibi şeyler olabiliyor.

sandaletle denerken de siz yanınıza bir çift ayakkabı alın, güvensiz hissederseniz üşenmeyin değiştirin.
  • selam  (28.06.22 19:34:07 ~ 19:35:27)