[]

Kalıcı, Parlak, Nemlendirici Ruj?

Var mıdır böyle bir şey? :)

Şuana dek denk geldiğim rujlarda genelde son 2'si vardı, ama ben hemen çıkmayan, bardağa çatala bulaşmayan bir şey de arıyorum. Dudaklarım çok kuruduğu için nemlendirmesi de şart.

Marka/ mağaza önerilerine müteşekkir olunur.

Teşekkürler

 
en son nars'tan bir tane aldim. parlak degil benimki ama parlak olani da var. kalici diyebilirim ama oyle zamp gibi yapismiyor, normal. ama nemlendiriyor.


  • 65 derece  (28.06.22 13:00:43) 
@65 derece
Çok teşekkürler. Ben daha önce hiç NARS kullanmadım, ama diğer forumlarda da önerildiğini çok görüyordum, bu öneri çok iyi oldu üstüne. Sağolun

  • dreamnesiac  (28.06.22 13:24:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.