kabin bajajınde direnç bandı

arabayla giderken gitar kutusundaki boşluklara şunlardan 4-5 tane sıkıştırıyordum

www.decathlon.com.tr

havaalanında sıkıntı çıkarırlar mı? valize mi alayim hiç risk almamak için

-kabinde sırt çantam gitar kutusu, bagaja valiz-

Lastik bunlar niye sorun olsun ki?

  • synesthesia  (27.06.22 18:02:16)
@synesthesia

ne bilim adam yaralayıcı vs bir şey olarak görürler mi sorunsalı :)
  • makbur  (27.06.22 18:03:27)
Adam yaralama niyetin olduktan sonra valizin kendisiyle de adam yaralarsın. Kafasına geçirdin mi tekeriyle oraya yığılır. Ama bu lastiklerle uçağı kaçıramazsın.

  • himmet dayi  (27.06.22 18:12:56)
gençler öyle diyorsunuz da, dandirik şerit metreyi almıyorlar mesela kabine. yani valizi kaldırıp tekeriyle kafasına geçirmekten daha tehlikeli görünmüyor benim gözüme. şerit metreyle ne yapılabilir ki? boğazına dolayıp boğma teli mi yapacaksın? yoga bandıyla da yaparsın onu 3-5 tur çevirirsen.

ben uçağa binerken böyle soruları garip bulmuyorum. ama sırf şerit metre metal diye sorun oluyorken, yağlı darağacı urganı koy, onunla geçersin. direnç bandıyla da geçersin. sipsivri uçlu dolmakalemle de binersin. yanında götürdüğünü almazlar ama içeride aldığın cam şişeyle de binersin. ama şerit metre yasak.
  • kibritsuyu  (27.06.22 18:31:30 ~ 19:08:40)
@kibritsuyu

aynen, şerit metre de muhtemelen kesici diye almamışlardır:) bu gibi saçma bahaneler çıkar mı acaba belki yaşamış olanınız vardır tadında yazdım

@himmetdayi

haklısın dayı:)
  • makbur  (27.06.22 18:34:58)
Boş plastik şişeyi kabine almamışlardı. Ne yapacakları belli olmaz.

  • inheritance  (28.06.22 00:11:04)