[]

Apple Watch'ta Whatsapp

Selamlar,

Apple Watch'ta Whatsapp yok malumunuz, bunun yerine kullandığınız muadil uygulama var mı? Yalnızca bildirimleri açmak yeterli mi oluyor gelen mesajları görmek ve tercihen kısaca yanıtlayabilmek için Siri vb ile?

Teşekkürler

 
whatsapp yok mu bunu duymamistim? telegram vardir kesin


  • ala09  (27.06.22 14:54:04) 
Whatsapp yok derken? var aslında bildirim vs alabiliyorsun. hatta yanıtla da var ama nasıl yanıtlanıyor ondan emin değilim denemedim.

edit: sanırım whatsapp watch'da görünmüyor. bildirim olarak geldiği için ben var sandım. ama ordan yanıtlanabiliyor diye biliyorum.
  • ayin yazari  (27.06.22 14:55:41 ~ 14:56:11) 
whatsapp'da sadece fotograflari göremiyorsun ama mesajlari cevaplayabiliyorsun yazarak/sesle yazdirarak.


  • c1b2k3  (27.06.22 14:56:04) 
Telegram var, ben kullanıyorum.


  • jazzabel  (27.06.22 14:56:19) 
Uygulama olarak yok fakat telefona gelen her türlü bildirim, saatte uygulaması olmasa da görünüyor tabii ki. Gelen mesajları saate dokunarak açtıktan sonra dikte ederek (Siri ile değil) yanıtlayabiliyor, emoji ekleyebiliyorsunuz. Fakat size mesaj gelmeden sıfırdan mesaj atamıyorsunuz. Gelen mesajı yanıtlarken yazı ve emoji dışında bir şey de ekleyemiyorsunuz haliyle. Bu şekilde bile yeterince kullanışlı bence.

Fakat saatle Siri’yi kullanarak arama başlatabiliyor ya da SMS/iMessage gönderebiliyorsunuz sıfırdan.
  • orient blue  (27.06.22 16:17:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.