[]

Hazır mantılardan hangisi en başarılı

Soya eti olamayan bildiğimiz kıymalı olanlardan bahsediyorum ama.
 
Kaşıkla a101 de var.


  • girişemeyengirişimci  (26.06.22 23:39:35) 
Marketten almak zorunda misin? Cok fazla marka denedim pakete giren manti iyi olamaz. Yufkaci el iscisi yerel pazar gibi yerlerde satilan mantilar cok daha iyi oluyor.

Yani cok ovulen mantilar denedim bu kasikla da dahil ama i ih kotu bence.
  • floydian  (27.06.22 00:25:02) 
bir süredir almadım (bozdu mu bilmiyorum) ama Migroslarda açık satılan iyiydi(+paketli hali de vardı), aynı şekilde File marketteki Harras markanın küçük boy olanları iyiydi bence.


  • nhk ni youkosu  (27.06.22 00:34:07) 
Fırınlarda küçük buzdolabında açık mantı oluyor onlarda fena çıkmıyor.


  • astronom bey  (27.06.22 00:43:24) 
Migros paketli manti aliyoruz hep, gayet memnunuz


  • balpolen  (27.06.22 01:31:42) 
Şahin mantı


  • malheiros  (27.06.22 07:31:23) 
Carrefour marmara forum şubesinin mantıları yediğin en iyi mantı diyebilirim


  • deepfear  (27.06.22 14:10:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.