[]

Airbnb kayıt kodu paylaşacak olan var mı?

Önceden paylaşan da kullanan da indirim kazanıyordu.

Hala devam ediyorsa hem sizin hem benim işim görülsün :)


 
Yönlendirme programı hâlâ devam ediyor mu?
Yönlendirme programı artık devam etmediğinden yeni davet gönderilemiyor.

Programın kapatılmasından önce size bir kupon gönderildiyse bu kuponu, son kullanma tarihinden önce yapılan herhangi bir rezervasyonda kullanabilirsiniz.

Yönlendiren kredileri süresi dolana kadar geçerli olacaktır. Önceki yönlendirmeler için, kuponun sona ermesinden önce kullanılması durumunda başarılı bir konaklama tamamlandıktan sonra kredi alırsınız (kredi tutarı o sıradaki teklife dayalıdır).
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (26.06.22 00:22:00) 
Ev sahipliği olarak mı misafir olarak mı?


  • spackinq  (26.06.22 09:06:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.