Hiç harika bir komşunuz yok mu?

Burda hep sorun yaşanan, bıkılan, şikayet edilen komşular anlatılıyor. Hiç harika bir komşunuz yok mu? Harikadan kastım nazik, ince düşünceli, sessiz sakin, anlayışlı, kültürel birikimi yüksek, hoşsohbet, güleryüzlü ve egosuz olması; komşudan kastım müstakil evde oturuyorsanız size bitişik olan parsellerdeki insanlar, apartmanda oturuyorsanız aynı binadaki insanlar. Sitenin başka bloğu veya 2 ileriki bina komşu sayılmaz bence.

Var da hocam harika komşumuz var ne yapalım diye duyuru açmak anlamsız olur o yüzden söylemiyoruz.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (25.06.22 22:38:58)
@kaleci +1

Abi derdimiz sorunumuz yoksa neden eksi duyuruya yazalim:(
  • ismim ibrahim  (25.06.22 22:44:17)
Benim de var çok şükür. <3

  • invictae  (25.06.22 23:38:52)
Karşı komşum da yan komşum da süper. Hele şimdi yaz geldi ikide bir çay içmeye bahçelerine damlıyorum.

  • plutongezegendegilmi  (26.06.22 00:00:18)
Benim var ya. Onların orda olduğunu bilmek bile güven veriyor. Sorun olsa hemen onlara koşarım, geri çevirmezler.

  • anarsika  (26.06.22 00:03:03)
Alt kattaki teyze ölü olabilir hic gormedim hic sesini duymadim.
Dunyanin en iyi komsusu cunku ortada yok.

  • divit  (26.06.22 01:28:21)
lojmanda yasiyorum, haliyle komsularimin hepsi cok egitimli, kulturlu, saygili, dogru duzgun insanlar. Benimle cok az konusuyorlar, karsilasinca merhaba deyip gidiyorlar sohbet etmeye calismiyorlar. O yuzden iyi.

  • sopiro  (26.06.22 08:46:47)
Ben komşumla evlendim. Baya iyi bir komşum oldu diyebilirim galiba.

  • kullanıcıadımbuolsun  (27.06.22 00:42:44)