[]

geçmiş ikametgah'da yazan emniyet müdürlüğü açıklaması

tarihçeli ikametgahıma işim düştü de 2014 eylül ile 2015 eylül arası kaldığım yerin yanında "X İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN 10.05.2015 TARİH VE 1493 SAYILI RAPORU" diye bi açıklama girilmiş.

bunun detayı nedir neden var bu? benden önce ya da sonra sıkıntılı bir adres falan oldu da onun notu mu düştü, ya da benim kaldığım sırada kayıtlara falan mı geçti? acayip takıldım buna ama bilgisi olan var mıdır ya da ben herhangi bir bilgiye ulaşabilir miyim bu konuda? o tarihlerde üniversitede ev arkadaşlarımla olduğum evdeydim


 
Bilmiyorum ama belki de ikametgahızın o adres olduğu polisin raporuyla belirlenmiştir, siz başvurup ikametgahınızı oraya taşımamışsınızdır.

Atıyorum karşı dairede hırsızlık olmuştur, polis sizden de ifade almıştır, adresinizi o gün o şekilde verdiğiniz için veya polis kapıya gelip sizinle konuştuğu için kayıtlara o rapor aracılığıyla girmiştir o adres.
  • michael_knight  (24.06.22 17:14:40) 
o tarihlerde öyle şeyler olmamıştı ama şimdi hatırladım seçim falan vardı gidip 5 dk işlem yapmıştım. umarım onlardır


  • avatar is back  (24.06.22 18:20:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.