Edirne ciğerci

Merhaba. Edirne’ye gidince ciğer yenir diye biliyorum. Peki hangi ciğerciden? Yardımlarınız için teşekkürler.

edirne de birden fazla yerde yemiş biri olarak ciğerci aydın diyorum. (çarşı veya margi outlet)

  • melodi  (24.06.22 15:55:45)
'Aydın' dediler bize. Gittik Edirne'ye, baktık, diğer ciğerciler sinek avlarken Aydın'ın önünde sokağın başına kadar 'biri kalksa da otursak' kuyruğu var. Girdik kuyruğa, bekledik. Yedik ciğerimizi.
Ertesi gün yine gittik, kuyruğa girmeyelim diye herhangibir ciğerciye girdik. Sonra bakıştık. Dün o kuyruğa boşuna girdiğimize karar verdik. 'Hepsi aynı' dedik.

  • Mirket  (24.06.22 16:01:43)
Aydın iyi ama çok bir olayı yok, Niyazi Usta'yı deneyebilirsiniz.

  • fotrsapka  (24.06.22 16:28:21)
Öz Akgünler

  • oligomer  (24.06.22 16:42:45)
bir iş için gittiğimizde arkadaş "daha önce aydın'da yemiştim, şimdi de gel niyazi ustaya gidelim" dedi. gerçekten çok lezzetliydi. arkadaşım da aralarında hiç fark yok dedi.

  • teritori  (24.06.22 16:55:48)
Mirket+1

Aydin'da anlamsiz bir kuyruk oluyor hep ama hemen karsisindaki rastgele yerde de yedik ayniydi. yani bize ayni geldi en azindan. (ikisi de guzeldi)
  • supergirl  (25.06.22 21:57:29)
ben de gidince aydın'da yiyirodum ama.

aydın amcam yan tükkan boş olmasına rağmen. tükkan genişletmiyor.

çünküüü. kuyruk olsun istiyor.

kuyruk olunca da insanlar "lan acaba burası iyi yer mi" diye düşündüğünü düşünüyor.
  • qobel  (25.06.22 22:49:06)
Oranın yerlisi ciğerci aydında yemez. Kapalı çarşı bitimin yanılmıyorsam olda küçük bir dükkan var orada yaşayan biri götürümüştü yadjn falan hikaye. Yani boşa sıra bekliyorsunuz

  • deepfear  (27.06.22 14:17:45)
Mirket+1

Ciğerci aydında çok sıra var diye beklemek istemedik. Hemen karşısındaki sokakta Çiçek ciğer tava var. Orada yedik. Çok beğendik. Çok bir fark olduğunu sanmıyorum. O sırayı beklemeye değer mi sen karar ver.
  • mysticriver  (27.06.22 14:26:52 ~ 14:27:31)
Sürekli Aydın da yiyordum, Öz Akgünler e geçiş yaptım. Daha samimi geliyor.

  • oligomer  (03.02.23 07:09:41)
Bahri iyidir. Selimiye Camine yakın.

  • 2027  (03.02.23 10:19:21)