[]

Banka hesabi acmadan online ödeme karti

Banka hesabi acmadan online alisverisler icin attigim parayi kullanabilecegim bir kart ariyorum.

Paycell tam olarak bunu karsiliyor mu emin degilim.

Tavsiyelerinizi alirim.

 
papara, tosla, fups


  • inheritance  (24.06.22 09:46:46) 
fups +1


  • surprise  (24.06.22 12:50:35) 
kampanyalarına da bak. Ben zamanında Tosla açtığım için onu kullanıyorum ama çoğu Spotify, Youtube, Netflix/Blutv/exxen/vs. bir sürü yerde ödediğin şeyin yarısını vs. iade ediyor. Ama hepsine üyeysen maksimum 30 liraya kadar iade ediyor gibi şeyleri de olabiliyor. Bak uygun olanı alırsın işte.


  • nhk ni youkosu  (24.06.22 14:36:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.