[]

Görme engelli kedi sahiplendirme ilanı

Merhabalar, sözlükte şöyle bir başlık açmıştım. Çok ilgi gördü ama bu kadar ilgiye rağmen kimse sahiplenmedi bu güzellikleri.

4 adet görme engelli kedi 1 adet de şiddet görmüş travma kaynaklı yürümekte zorlansa da ihtiyacını giderebilen bir yavrumuz var. zamanla düzelebilir.
Detaylara buradan bakabilirsiniz;
eksisozluk.com

arkadaşımla bu yükün altına girdik ancak her geçen gün zorluyor bizleri. Bu 4 tane güzellik veterinerde bakılıyor ve bize aylık gideri 3000 TL.
diğer şiddet gören ise 20 gün kadar önce veterinere götürüldü. bütün işlemler yapıldı ve o gün bugündür bakım masrafları dahil bize 3500 tl fatura yansıtıldı.

demek istediğim sahiplenilmedikleri her gün hem onlar hem biz zorluk çekiyoruz. umarım bu meleklere bir yeriniz vardır.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.