[]

İnternet Bankacılığı Yurt Dışı Ip Erişimi

internet bankacılığına yurtdışından giriş yapmak için çıkıştan önce illa ki çağrı merkezini aramak gerekiyor mu?
 
5 yildir yurtdisindayim, internet bankaciligi ile ilgili hic sorun yasamadim. en fazla SMS istiyor o da Turk hattinizin roamingi aciksa geliyor sorunsuz.

edit: enpara, akbank kullaniyorum. 2-3 yil oncesine kadar vakifbank ve cepteteb de kullaniyordum.su an onlarla isim yok bilmiyorum.
  • supergirl  (23.06.22 15:05:45 ~ 24.06.22 13:54:19) 
bankalarda IP kisiti var ama standartta ekstra bir sey yapmaya gerek yok cogu zaman. guvenlik ayarlarina girip kontrol edebilirsiniz bankasina gore degisebilir.


  • bay b  (23.06.22 15:07:37) 
Artik cogu yurt disi numaralara sms yollamaya basladi. Yine cogu yurt disi IPleri dert etmiyor ama bazilari Turkiye mesai saati disinda islem yaptirmayabiliyor.


  • cleric  (23.06.22 15:14:36) 
yurt dışındayım,

teb, finansbank, enpara, vakıfbank
bu dördünden her türlü işlemi yapabiliyorum.
  • işimdeyim gücümdeyim  (23.06.22 23:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.