[]

Midas güvenilir mi?

Maaşımdan artırdığım birikimlerle bu uygulamadan alım satım yapıyorum ama ileride patlama ihtimali nedir? Güvenilir bir şirket mi?
 
şuan güvenilir.
güveni sarsacak bir hareketleri de olmadı.

benim biraz birikimim var, memnunum.
arkadaşlarım da var midas'ta varlıkları.

ama 50bin doların üzerinde bir varlığım olsaydı midas'ta olmazdım sanırım.
  • biseysorcaktim  (23.06.22 14:13:39) 
vergisel konulara hiç karışmamaları beni biraz üzüyor. yabancı borsalarda midas üzerinden yapılan işlemlerin tl bazındaki değer kazancı beyan üzerinden gelir vergisine tabii ama bu konuda hiç kimsenin önlem aldığını görmedim. ileride bir denetim olursa (ki devlet 3 kuruşun peşine düşmüş durumda) işlem başına cezalar gelebilir youtube örneğindeki gibi.


  • roket adam  (23.06.22 14:29:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.