[]

Ortopedik yastık önerisi

En ufak rüzgarda boyun ağrım kendini belli etmeye başladı. Sanırım yastıktan dolayı.. var mıdır önerisi olan?
 
Rüzgarla yastığı nasıl alakalandırdınız anlamadım ama yastık bu.

Şekli böyle olacak, visko (kırpıntı visko değil) olacak. Her markanın var.

www.cimri.com
  • Mirket  (23.06.22 11:36:23) 
İkea månviva kullanıyorum birkaç sene önce almıştım çok memnunum. İnce, sert sünger(memory) ve ortapedik.
Bir de işbir’den şunu aldım ama yüksek geliyor çok kullanamıyorum. www.isbiryatak.com

Bu problem sadece yastıkla çözülmez, boyun kaslarını esneten-güçlendiren egzersizleri her gün yapmalısınız ve terliyken direkt rüzgardan kaçınmalı, ince bişeyle de olsa boynu sarmalısınız.
  • megalomaniac  (23.06.22 13:28:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.