[]

multivitamin tavsiyesi

aradığım elbette içince süpermen yapıp enerji patlaması yaratan bir doping değil.

soru en alt cümlede. üşenen sırf onu okuyabilir ama nokta atış için entry'nin tamamını okumanızı öneririm.

babam 86 yaşında. 2 ay önce ağır bir zatürre geçirdi. 1.5 ay hastanede yattı.
zatürre zaten var olan kalp yetmezliğini tetikledi, akciğerlerinde ödem oluştu. antibiyotikler, idrar söktürücüler, ilaçlar epey yıprattı. yataktan kalkıp günde 2-3 sefer tuvalete gitmek ve günde 2-3 sefer yataktan kalkıp yandaki koltuğa oturmak dışında neredeyse hiçbir fiziksel aktivitesi olmadı. 71 kilodan 63 kiloya düştü, kasları zayıfladı. hastalıktan önce günde 3 kilometre köpek gezdiren, yarım saat yüzen adam iki adım atınca yorulur hale geldi.

hastalığı ve kalp yetmezliğinin neden olduğu komplikasyonları atlattık. ama ciğerler hala eski performansında değil, akciğer röntgeninde tek tarafta beyazlıklar var. taburcu olup eve geldik.

iyi beslenme, ev ortamı ve iyi bir bakımla ile epey toparladı ama hala bir halsizliği, bitkinliği var. hop diye eski haline dönsün demiyorum ama eski haline dönmesine yardımcı bir vitamin takviyesi vermek istiyorum, daha doğrusu kendi istiyor.

86 yaşında, ağır bir akciğer hastalığı yüzünden 1.5 ay hastanede yatıp güçsüzleşmiş, kilo vermiş bir erkek için halsizliğine iyi gelecek, enerji verecek, toparlanmasına yardımcı olacak multivitamin takviyesi önerebilir misiniz? eczaneye gittim bir sürü şey gösterdi. hengisi iyidir, hangisini alsam bilemedim.

 
Solgar male multi vitamin var, bir onu bir de gene solgar zinc magnezyum D takviyesini tavsiye ederim.


  • KaraSakall  (23.06.22 11:49:54) 
içerik olarak en beğendiğim ürün nature's supreme
www.vitaminler.com

Vitamin alırken servis-tablet sayısın bakın bazı markalar değerleri çok gösteriyor ama servis sayısı 3 tablet olabiliyor.
  • catamenia  (23.06.22 13:48:48) 
Natures supreme aç karnına içmeyin feci mide bulantısı yapar. Mümkünse yemek yerken içmek ideal sonucu veriyor. Uzun süre kullandım mide bulantısı yapması dışında tavsiye ederim.


  • uvcray  (23.06.22 14:58:53) 
Sevgili kibritsuyu,
Vitamin veya minerallerin fazlasının yararının olmayacağı gibi, yağda çözünen vitaminler(a,d,e,k) suda çözünenler(b,c) gibi fazlası atılmaz, dolayısıyla aşırı alımında birikimi toksik etki dahi yaratabilir.

Bu yüzden, multivitamine yüklenmektense, kapsamlı bir kan tahlili vermeli, eksikliği olanları takviye olarak almalı.
  • jemjum  (23.06.22 22:57:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.