[]

bedelli kredisi çekebilir miyim?

şu an maaş bankamdan 35, öteki bankalardan toplam 20 bin kredi borcum var. Ziraat maaş bankam ve bedelli kredisini oradan çekmek istiyorum. oran 1.69. fakat mobil başvurum hep olumsuz karşılanıyor. kredisini, kartını hep düzenli ödeyen biriyim. Bir kere bile gecikmedi. şubeye gitsem bu halimle ziraat'ten bedelli kredisi çekebilir miyim?

Özel bankalardan çekebiliyorum bu arada ancak faiz oranı yüksek olduğu için (2.69) çekmek istemiyorum.


 
devlet bankalarinin kredi vermedigi ile ilgili olarak sozlukte baslik var. epeyce sikayet konusu olmus durumda. yani konu senin odeme gucunden bagimsiz. subeden deneyebilirsin sansini ama iddialara gore genel mudurluk reddediyormus.


  • helenart  (23.06.22 11:08:35) 
devlet bankasından 15bin alabildim ben kredi notum yüksek olmasına rağmen. garanti ardından 60 bin verdi 1.99 faizle en düşük şekilde. 1.69 faizi unut bence.


  • adventchant  (23.06.22 12:09:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.